piesek"Pieski" witają!

Witamy w grupie "Piesków". Do naszej drużyny należą bystre i zwinne 5-latki. Tu, w przedszkolu, będziemy wesoło bawić się, uczyć samodzielności, malować farbami i tańczyć przy muzyce.

Zapraszamy do śledzenia naszych przygód  w poznawaniu pięknego świata :)

 

 

Przedszkolaki też pamiętają o tych, którzy dzielnie walczyli o wolną Polskę - wyjście na cmentarz – 25.10.2019r.

 

 

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania pasowanie

8 listopada odbyła się dla naszych 4-latków z grupy "Pieski" pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka. Były piosenki, wierszyk, zabawy ruchowe i taniec. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka.Podobny obraz

Środa (10.10.2018r.) była dla dzieci z grupy „Pieski” dniem pełnym wrażeń. Tego dnia wybraliśmy się na wycieczkę autokarową do lasu w Dąbrowie Wielkiej. Na miejscu powitał nas pan leśniczy, który pokazał nam piękno lasu jesienią. Możliwość bezpośredniego kontaktu z przyrodą dostarczyła nam wielu wspaniałych przeżyć i wzbudziła ogromną radość. Pamiątki z tej wyprawy tj. kolorowe liście (tylko te, które same spadły z drzewa), szyszki, trochę mchu, suche igły drzew iglastych, kawałki kory umieściliśmy w naszym kąciku przyrodniczym. Oczywiście i na tej wycieczce nie mogło zabraknąć pikniku ;).Wycieczka ta była jednym z zadań projektu ekologicznego "Mały, duży przyrodzie służy" współfinansowanego ze środków WFOŚiGW w Łodzi.

 

  

 

 Wizyta strażaków w naszym przedszkolu – 11.10.2018r.